Jonas brothers

Fotečky j.b.

19. dubna 2009 v 13:49


Jaký názor na ně mají celebrity

19. dubna 2009 v 13:43
(překlad z CosmiGirl)

Tihle bráchové jsou tak zatraceně sympatičtí, že není šance najít někoho kdo by na ně házel špínu. Všechno co jsme o nich slyšeli je spíš jako čokoládová omáčka!

Jordin Sparks (poppvá zpěvačka): "Oni jsou opravdu skvělí umělci: drží lidi se bavit. Taky jsou hrozně sladcí. Jednou jsem přišla do nahrávacího studia, jen tak pobýt s nima a oni byli jako: "Jak se máš? Nepotřebuješ něco?" A provedli mě po studiu. Jsou to prostě po všech stránkách dobrý lidi - a já to řeknu: vypadaj dobře!"

Romeo (raper, herec): "Lidé si myslí že bych mohl být součástí Jonas Brothers protože se podobně oblékám. Mohl bych se chytit a být nejnovějším členem. Proto jsou tak populární. Pokud se budete oblékat jako já, budete populární!"

J.C.Chasez (popový umělec, soudce America's Best Dance Crew): "Viděl jsem jejich videa, a vypadají, že se opravdu skvěle baví. Jsou mladí, pěkní a zábavní! Vydávají skvělou atmosféru."

Adrienne Bailon (The Cheetah Girls): "Před pěti lety jeli s námi na turné, ještě než kdokoliv věděl co jsou zač. A teď jsou z nich tyhle obrovské rockové hvězdy! A stále jsou to ti stejní lidé jako to byli tenkrát - stejně sladcí, cool, telentovaní kluci. Toho si opravdu vážím."

Sabrina Bryan (The Cheetah Girls): "Měli sen a šli za ním - ne by nebrali jako odpověď. Na žádnou jinou skupinu nemůžu být momentálně tak pyšná."

Alexa Nikolas (Zoey 101): Jonas brothers jsou žhaví, všichni. Tři bratři kteří stou stejně žhaví - to je až legrační! Jejich vzestup ke slávě byl senzací. Potkala jsem Joea přes svou kamarádku Vanessu Hudgens, a teď jsme všichni vážně dobří kamarádi. On je úžasný. Zezačátku je trochu stydlivý, ale když ho pak jednou rozlouskneš, je vážně praštěný trdlo. Je to skvělá osobnost!"

Lisa Origliasso (The Veronicas): "Teď jsou to velikáni! Věděli jsme že si vedou dobře, ale stejně to pro nás byl šok když jsme se vrátily do států a viděly tohle všechno. Ale pořád to jsou stejní kluci jako byli když nám dělali předkapelu na našem druhém klubovém turné v Americe. Jsou to hezcí kluci, tak sladcí, tak talentovaní, hodně motivovaní a inspirovaní. Stále se s nimi často bavíme a jsou přes všechen svůj úspěch hodně pokorní. Je cool tohle vidět."

Jordan Pruit (popová zpěvačka): "Jsou tak talentovaní. Vím, že Nickovi trvalo napsat song SOS tak, pět minut."

Demi Lovato (Camp Rock): "Joe Jonas a já jsme hráli dva zamilované v Camp Rocku - byla to zábava! On je vážně cool, a nyní je mým dobrým kamarádem. Spousta lidí by předpokládala, že se Jonas Brothers chovají jako rockové hvězdy, ale nechovají. Vždycky pro tebe otevřou dveře. Navíc, píšou tak chytlavé, skvělé písničky. Ale jejich hudba není 'jenom' chytlavá - je vyzrálá a má význam."

Selena Gomez (Wizards of Waverly Place): "Hrozně se mi líbí jejich oblečení - obzvlášť Nickovy svetry ke krku. Podnikla bych nájezd na jeho skříň!"

Lil Mama (raperka): "Jonas Brothers jsou žhaví! Miluju jejich styl. Dohromady jsme dělali U.S.Open, a byl to docela zážitek, se všema těma ječícíma děckama. Myslím že jsou tak úspěšní protože mají tuhle osobnost jako ze staré školy. Je to stejné jako přitažlivost Blues Brothers - musíte to milovat! Je to taky ta bratrská láska, jako Jackson 5, co lidé milují. Tři bráchové kteří dělají společně hudbu - to je krásná věc!"

Jessica Origliasso (The Veronicas): "Vedou si tak dobře. Slyšela jsem že se chystají prorazit v Austrálii. Jsme tak pyšné. My na to: "Jo, Jonas Brothers...tyhle kluky známe." Jsou prostě okouzlující a talentovaní lidi. Hodně stojí při zemi, a od začátků hodně zapracovali. Jsou prostě skvělí. Je to bratrské spojení. My tomu rozumíme protože jsme sestry!"

Roshon Fegan (Camp Rock): "Přílišně se nasnaží - prostě jsou sami sebou. A Joe Jonas rapuje. Věděli jste to?"

Andrea Bowen (Zoufalé manželky): "Myslím že lidé dychtí po nové klučičí skupině. Na hezkých lidech dělajících hudbu je něco poutavého. Už dlouho jsme tu neměli dobrou, mladou skupinu co píše vlastní muziku. Oni jsou mým tajným rozřešením. Na 'SOS' je vážně zábava cvičit, a miluju 'Still in Love With You'. Oh, koukejte jako tu žvaním!"

Rooney (kapela):
Louie Stephens (keybord):
"Na turné jsme se snažili vyjít si někam ,kdy to šlo. Mluvili jsme o tom, jaká videa na Youtube jsme viděli. Nick by jednou chtěl být prezidentem a Joe v Bílém domě ministrem večírků. Takže Joe nahodí večírky jakmile se Nick stane prezidentem. Z celého srdce bych volil Nicka."

Ned Browner (bubny, vokály): "Nick je hudební génius, Joe je zábavný, uvolněný kluk, a Kevin je ten bussines týpek. Jejich koncerty jsou bláznivé. Pokud půjdete po koncesi a jenom vyslovíte 'Jonas Brothers', jedna holka žačně ječet, potom další holka ječí, je to jako domino a všechny ječí a mávají svými zapalovače. Všechny mají zapalovače!"

Robert Schwarzman (zpěv, kytara): "Myslím, že až se vrátíme do LA tak si společně někam vyjdem. Oni mají takový nápad - chtějí rozjet kapelu s mým bratrem (Jasonem Schwarzmanem) a se mnou a pojmenovat ji Band of Brothers (kapela bratrů). Jason by hrál na bubny, já bych hrál na basovku a pak by tu byla ta pětičlenná kapela - Schwarzman Brothers a Jonas Brothers."

Taylor Locke (kytara): "Joe je hodně na 'bráškovský objímání'. Já se s Joem objímám průměrně tak třikrát za den. Nick je spíš na bouchnutí si spolu pěstí. Zatímco Kevin je nejstarší a mě věkem nejblíž, pevně mi potřese rukou. Potřásání rukou s Kevinem, objetí s Joem, bouchnutí pěstí s Nickem. Je to přirozené. Nemohl bych to dělat nějak jinak."

Mathiew Winter (basová kytara): "Čestně, oni jsou výjimečně pospolu. Jedí zdravě, pracují, nepijí nebo neberou drogy. Jsou soustředění na svou kariéru, čehož si hodně vážím. Taky se mi líbí že jsou rocková kapela. Mají chytlavé melodie a jejich fanoušci jsou vnímaví a nedočkaví slyšet novou hudbu."

Chelsea Staub (J.O.N.A.S): "Jsou prostě tak sladcí. Jsou opravdu milí na všechny koho potkají, což se vidí vzácně."

Brenda Song (The Suite Life of Zack & Cody): "Kdy nemiluje Jonas Brothers?"

David Henrie (Wizards of Waverly Place): "Jsem fanoušek Jonas Brothers. Moje nejoblíbenější tričko ve skutečnosti říká "Budoucí paní Jonasová". Myslím to vážně."

Shanica Knowles (Hannah Montana): "Jsou jako novej Zac Efron - trojnásobný!"

Hezká společná fotečka

19. dubna 2009 v 13:41

JB-photoshoot 9

19. dubna 2009 v 13:25

JB-photoshoot 8

19. dubna 2009 v 13:23
Click to view full size image

Click to view full size image

Click to view full size image

Click to view full size image

JB-photoshoot 7

19. dubna 2009 v 13:17

JB-photoshoot 6

19. dubna 2009 v 13:12

JB-photoshoot 5

19. dubna 2009 v 13:12

JB-photoshoot 4

19. dubna 2009 v 13:11

JB-photoshoot 3

19. dubna 2009 v 13:11

JB-photoshoot 2

19. dubna 2009 v 13:10

JB-photoshoot

19. dubna 2009 v 13:10

Jak se oblíká Kevin

19. dubna 2009 v 13:08
Fotky Kevina

19. dubna 2009 v 13:06
Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Kevin Jonas

Jak se oblíká Nick

19. dubna 2009 v 13:02

http://www.jonasfashion.com/images/guides/concert1.png

Fotky Nicka

19. dubna 2009 v 12:45
Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas

Jak se oblíká Joe

19. dubna 2009 v 12:41

http://www.jonasfashion.com/images/guides/concert3.png

Fotky Joeho

19. dubna 2009 v 12:36
Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Joe Jonas

Kevin

19. dubna 2009 v 12:31
Povolání: Kytarista, zpěvák, herec
Věk: 21
Datum narození: 5. 11. 1987
Místo narození: Teaneck, New Jersey, USA
Znamení: Štír
Člen skupiny: The Jonas Brothers

Životopis

Kev se narodil ve znamení štíra.
Kevin Jonas a jeho dva bratři (Joseph a Nick) založili skupinu Jonas Brothers, která je velice populární především v USA. Kevin je nejstarším z bratrů. V kapele hraje na kytaru a zpěvem jen doprovází. Na střední škole se věnoval bowlingu a umí ho hrát dodnes - je v něm velice dobrý. Moc rád hraje golf.

Nick

19. dubna 2009 v 12:30
Povolání: Zpěvák, herec, kytarista, pianista, bubeník, skladatel
Věk: 16
Datum narození: 16. 09. 1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Panna
Člen skupiny: The Jonas Brothers

Životopis

Nick je ve znamení panny. Narodil se v Texasu, 16.9. 1992. Miluje hraní golfu a baseballu. Zřejmě to bude maminčin mazánek, protože v Bravu Girl na otázku: Jakému typu holek neodoláte (otázka byla i pro starší batry) odpověděl: Té, která je dobrá pro mojí mamku. V pokoji má obrázky amerických prezidentů. Nesnáší tancování. K narozeninám by si přál: Ford Mustang GT. Písnička S.O.S. je právě jeho dílem. Na Jetixu v Jonas Brothers žijí svůj sen, kluci přiznali že právě Nick je nejlepší z kapely. I Frankie řekl že ho má nejradši. A nejhorší nakonec. Až do chvíle mi vrtalo hlavou kde vzal ten náhrdelník, víte tu jakoby vojenskou známku co má skoro vždycky na krku, ale teď už to bohužel vím. Nicky má cukrovku. Kvůli tomu si to nechal vyhotovit. Alespoň ale jedno pozituvum: Díky své cukrovce je v nějakém fondu, který pomáhá dětem se stejnou nemocí. P.S. Nazívají se "Disney" kapelou:)

Nick Jonas se už od útlého věku prostavil na Broadway, ale až v roce 2005 si ho všiml Greenberg a když se s ním seznámil a jeho dvěma staršími bratry Josephem a Kevinem, založili společně skupinu The Jonas Brothers. Jejich první píseň byla Mandy,ale jejich CD se neuchytilo, pak další píseň, která se proslavila více byla Year 3000. Jejich první album It's About Time sice nebylo debutové,ale z 50000 kusů se jich prodalo 40000.

Nick, Joe a Kevin mají ale ještě nejmladšího bratra Frankiho.

Když zakládal spolu s bratry skupinu bylo mu 13 let, Joemu bylo 16 a Kevinovi 18 let. Dnes jsou o 3 roky starší a na svém kontě mají už třetí nejnovější album s názvem A Little Bit Longer. Zatim se do České republiky nedostaly.

The Jonas Brothers se objevili také v jednom z dílů Hannah Montany.
A letos natočil ještě se svými bratry film Tábor Rocku, ve kterém hrál jednu z hl. rolí Joe Jonas. Aby mohli hrát Nick a Kev, tak museli hrát ve filmu skupinu "CONNECT 3". Ve filmu s nimi hráli ještě další hvězdy,jako například Demi Lovato, Alysen Stoner,.... A na léto 2009 se chystá natáčení "CAMP ROCK 2".
Nick chodil se známou zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus.

Nick ještě také chodil Selenou Gomez. Nick se rozešel s Miley. Ona to těžce vzala a napsala o tom písničku: 7 things, I hate on you. (Sedm věcí, které na tobě nesnáším). A důvod rozchodu? Jejich vztah byl přísně tajený ale když mu Miley při veřejném vystoupení dala VELKOU PUSU NA PUSU, to už bylo na Nicka moc.
 
 

Reklama